top of page

SLUŽBY

IMG03451.jpg

CVIČENÍ S TRENÉREM

Nejčastěji využívaná služba mezi klienty. Hodinový trénink pod odborným dohledem našich trenérů. Pokud dlouhodobě stagnujete, nevíte si rady a nechcete si sami ublížit, rádi Vám pomůžeme. Poradíme nejen v rámci tréninku, ale také v oblasti správného jídelníčku či lifestylových doporučení.

1630408526323.jpg

Plán šitý klientovi na míru dle jeho preferencí. Více než padesáti stránkový program nabitý informacemi o jídle, spánku, stres managementu, tréninkovém plánu a spoustu dalším. Klient dostane naše know how a plní
si svůj plán buď u nás v gymu nebo kdekoliv jinde.  Doba trvání programu je individuální po vzájemné dohodě trenéra s klientem.

1629060463673.jpg

SKUPINOVÉ LEKCE

Preferujete raději skupinové lekce?
I tyto služby u nás najdete! Silový trénink zaměřený
na procvičení partií celého těla
se závěrečnou kondiční složkou.

V sekci "rezervační systém"
si po předchozí registraci vyberete den a čas, který Vám bude vyhovovat a místo máte jisté!

PROGRAM NA MÍRU

IMG07204.jpg

TERAPIE SVĚTLEM

Světelná terapie kombinující vysoce intenzivní červené světlo
s blízkým infračerveným zářením v sobě skýtá celou plejádu zdravotních benefitů a přímo
se podílí na psychickém stavu člověka. Mezi klinicky potvrzené účinky patří zvýšená fyzická výkonnost, regenerace svalů, zdraví pokožky díky zvýšení produkce kolagenu, kvalitnější spánek, zlepšení kognitivních funkcí, snížení bolestivosti kloubů, potlačení zánětu a mnoho dalšího.

INBODY ANALÝZA

Součástí našich služeb je
i měření tělesných hodnot
na speciální bioimpedanční váze. Během pár sekund nám ukáže klientovy tělesné parametry, jako například poměr tuků a svalů, BMI, BMR, viscelární tuk, vodu v těle
nebo metabolický věk.
Po měření
s klientem stanovíme cíle, zhodnotíme výsledky a následně je odešleme do Vaší e-mailové schránky.

DSC08415.jpg
Obrázek WhatsApp, 2022-12-14 v 20.40.09.jpg

EDUKAČNÍ STÁŽE

V průběhu celého roku pořádáme týdenní edukační stáže pro začínající ale i pokročilejší trenéry. Jejich cílem je obohatit trenéry novými vědomostmi v našem oboru formou pravidelných konzultací, které si pak sami mohou v praxi zkusit v tréninku s klienty. Kolegové tak mohou během týdne nakouknout pod pokličku tréninku nejen běžné populace, ale i profesionálních sportovců.

bottom of page