top of page
Naše služby
TRENÉŘI

NÁŠ TÝM

Náš tým se skládá z certifikovaných trenérů s dlouholetou praxí v oboru. Zakládáme si na profesionálním přístupu ke klientům a snažíme se jim vytvořit co nejlepší podmínky pro cvičení. Při vzájemné spolupráci dbáme na preciznost, proto každý trénink pečlivě zaznamenáváme
a pravidelně kontrolujeme klientův progres. 

Osobní přístup a dohled, správně nastavený tréninkový plán, poradenství
v oblasti stravování a zdravého životního stylu. To jsou výhody při spolupráci
s osobním trenérem. 

Věříme svým principům a stojíme si za nimi. Přesvědčte se sami a domluvte
si nezávaznou konzultaci s jedním z nás. Rádi Vám budeme nápomocni
při Vaší cestě k lepší výkonnosti a zlepšením celkového zdraví.

IMG03601.jpg

ONDŘEJ KRAJÁK

Trenér, zakladatel

Jmenuji se Ondra Kraják a trénování se věnuji od roku 2014. Za tu dobu jsem vedl stovky lidí všech možných kategorií. To mi umožnilo jako trenérovi získat cenné zkušenosti a znalosti v oboru, ve kterém se snažím o neustálé zdokonalování formou samostudia či kurzů. Ve svém poslání mám rád tu možnost vidět výsledky spokojených klientů. Dodává mi to pak energii a motivaci do další práce.

Kontaktní údaje:

776 311 407

ondrej.krajak@gmail.com

IMG03739.jpg

LUKÁŠ KRAJÁK

Trenér, zakladatel

Jmenuji se Lukáš Kraják a trenérství se věnuji od roku 2017. Náš obor je velice dynamický a proto i já se pravidelně věnuji čtení různých publikací a konzultuji své kroky s těmi nejlepšími. Zajímá mě nejen oblast tréninku, stejně tak přikládám důležitost i stravě, doplňkům výživy či regeneraci. Mám rád ctižádostivé lidi s jasným cílem, kteří jdou do všeho na 100%. Takový se snažím být i já.

Kontaktní údaje:

778 021 195

lukas.krajak@centrum.cz

IMG03702.jpg

VÁCLAV STŘELEC

Trenér

Jmenuji se Venca Střelec a v našem gymu působím od roku 2020. Od té doby až po současnost jsem stihl posbírat od ostatních trenérů hodně znalostí a zkušeností, které posléze předávám dál své klientele. Do té patří nejen běžná populace, ale od léta 2021 také mladí fotbalisté z regionální akademie, kde jsem se stal jejich kondičním trenérem. Ve své práci se zaměřuji na každý detail a v případě nutnosti upravuji tréninková plán dle aktuálního stavu klienta. Občas právě detaily rozhodují a odlišují neúspěšné od úspěšných.

Kontaktní údaje:

776 849 777

fchk97@seznam.cz

IMG_1095.jpeg

MICHAELA UHLÍŘOVÁ

Trenér

Kontaktní údaje:

773 627 395

miskauhlirka@seznam.cz

IMG03658.jpg

MONIKA CRKALOVÁ

Trenér

Mé jméno je Monika Crkalová a trenérství jsem se začala věnovat v roce 2017, kdy jsem nastoupila na Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Tři roky jsem byla trenérkou CrossFitu, kde jsem vedla jak skupinové, tak osobní tréninky.
Mojí ambicí je se neustále vzdělávat a pomáhat lidem cítit se lépe ve svém těle. Aby byli díky tréninku zdravější, výkonnější a dosahovali svých cílů.

Kontaktní údaje:

720 637 309

monika.crkalova@seznam.cz

IMG03694.jpg

ŠTĚPÁN HRNČÍŘ

Trenér

Jmenuji se Štěpán Hrnčíř a moji vizí je nabízet klientům komplexní služby od tréninku až po nejrůznější typy ohledně zlepšení jejich životního stylu. Cílem je pro mě vždy vidět své svěřence zdravé a šťastné - a to i po psychické stránce. Každým dnem se snažím něco nového naučit, abych pro své klienty mohl neustále přinášet přidanou hodnotu. A v neposlední řadě ocením lidi, kteří mi svá slova dokáží ČINEM a ne pouze mluvením o svém cíli. Uvídíme se v gymu!

Kontaktní údaje:

725 816 026

stepanhrncir97@gmail.com

IMG03794.jpg
bottom of page